İçeriğe geç

Sepet

Sepetiniz boş

Değerler

Tasarım ve İnovasyon

Kietla tasarım ve yeniliği kaygılarının merkezine yerleştirmiştir. Bu nedenle kullanım ve estetik açısından yenilikçi, kullanışlı ve çocuğa, onun yaşam tarzına saygılı ürünler yaratmaya çalışmaktadır.

Gözlük Alanında Kazandığı Ödüller:

  • Eylül 2019'da OurS'on Made in France gözlükleri, yenilikçiliği ve tasarımı nedeniyle "Çocuk" kategorisinde Silmo d'or'a aday gösterildi.
  • Nantes Atlantique Tasarım Okulu'nun Stratejik Tasarım Ödülü, ölçeklenebilir ve kırılmaz cam tasarımıyla verildi: Diabola.
  • ConsoBaby'nin ebeveyn test uzmanları tarafından iki En İyi Etiket verildi. Diabola güneş gözlükleri ve Kapel şapkamız sırasıyla “Bebek Güneş Gözlüğü” ve “UV Koruma” kategorilerinde ebeveynlerden en yüksek notları aldı.

ZARARLARI ÖNLEME

Sağlık uzmanlığından yararlanarak, dünyanın her yerindeki çocuk ve ebeveynleri güneşin ve mavi ışığın zararlı etkileri konusunda bilinçlendirmeyi hedef olarak edinmiştir.

Donanımlı optik merkezler oluşturarak, yerel teknisyenleri eğiterek, hastanelere ve dispanserlere gözlük sunarak dünya çapında az görmeyle mücadele etmek için her gün çalışan STK Optiens Lunetiers Sans Frontières'in gerçekleştirdiği eylemleri de destekliyor ve katkıda bulunmaktadır.

Optiens Lunetiers Sans Frontières'in eylemleri sayesinde Kamerun, Madagaskar, Togo, Senegal, Moritanya, Güney Fas, Haiti ve yakında Güneydoğu Asya'da 2,3 milyondan fazla insan görme sorunlarına uygun bakım hizmetlerinden yararlanıldı.

ÇEVRE SORUMLULUĞU

Gezegenlerine saygı duymadan çocukların refahından bahsedemeyeceğimiz için Ki ET LA etik, sivil ve çevresel yolu seçmiştir. Böylece ürünleri sürekli iyileştirerek, üretimlerini ve ambalajlarını mükemmelleştirerek ekolojik ayak izini adım adım azaltmaya çalışıyoruz.

Size mümkün olan en kaliteli ürünü, çocuklarımıza ve gezegenimize faydalı olmak için çabalarını iki katına çıkartmaktadır.